Pořídit si chránič na matraci?
Švarc nábytek Blog Pořídit si chránič na matraci?

Pořídit si chránič na matraci?

Zveřejněno: 07/12/2016

Naše matrace jsou neustále vystaveny různým nečistotám, roztočům a bakteriím. Je to zapříčiněno zejména tím, že se během spánku potíme. Pot se totiž dokáže hluboko vsakovat do matrace a tam se rozkládat. V důsledku toho vznikají nežádoucí mikrobi a matrace také může začít nepříjemně zapáchat….

Někteří z nás si také do postele rádi nosí jídlo. Pokud ovšem máte v posteli neustále nadrobeno, mohou se na matraci utvořit mastné fleky. V případě, že se nám čas od času podaří v posteli převrhnout hrnek s čajem nebo sklenici plnou džusu, tyto skvrny již opravdu není lehké odstranit.

Různé bakterie a nečistoty také mohou do postele přinést naši domácí mazlíčci. Ideálním řešením pro takové případy je proto opatřit svoji matraci speciálním chráničem, který dokáže matraci spolehlivě a účinně ochránit pře jejím znečištěním. Chránič na matrace si můžete v našem obchodě Švarc Nábytek nechat vyrobit přímo na míru. K dostání je ve třech exkluzivních provedeních:

 

  · Bavlna ( možnost praní až do 90°C)

  · Micro Active ( speciální technologie pro odvod vlhkosti, pratelný do 60°C)

  · Aloe Vera (obsahuje výtažky z Aloe Vera, příjemné aroma, pratelný do 60°C)

 

Chránič lze velice snadno k matraci upevnit pomocí gumových pásků, díky kterým vám chránič z matrace během spánku nesklouzne. Matracový chránič dokáže spolehlivě absorbovat vlhkost, zabraňuje množení bakterií, zamezuje vzniku plísní a eliminuje případný zápach. Díky svému materiálu také chránič přispívá k změkčení matrace, což ocení především lidé, kteří mají problémy s pohybovým aparátem a potřebují předejít bolestivým otlakům. Matracový chránič také zvyšuje pocit tepla a je vhodný pro alergiky a astmatiky. Matracový chránič můžete dát v případě znečištění kdykoliv vyprat i při vyšších teplotách. Díky své ochranné funkci dokáže chránič významně prodloužit životnost matrace. Investice do matracového chrániče se vám proto několikanásobně vyplatí!

Lidem se také líbilo

Usínejte jako v bavlnce

Usínejte jako v bavlnce

10 zásad správného spaní

10 zásad správného spaní

Hledáte ortopedickou matraci? Novinkou je SÁRA SPIRIT

Hledáte ortopedickou matraci?...

Sedačky od firmy Lumco

Sedačky od firmy Lumco

JECH

JECH

Napsat komentář

Abyste mohli napsat komentář musíte se registrovat nebo přihlásit.

Poslední komentáře

Zatím nikdo nevložil komentář, buďte první!

poridit-si-chranic-na-matraci---7-c

Načítání...