JECH
Švarc nábytek Blog JECH

JECH

Zveřejněno: 19/09/2017

Naše nové kvalitní české sedací soupravy od firmy JECH

Česká firma JECH CZ s.r.o. vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví.

Nabízí perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 10 barevných odstínů dřeva, záruku 5 let. Na nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví a na nábytek do veřejných prostor poskytujÍ záruku 2 roky. Sedací nábytek není nutné objednávat v celých sestavách. Možnost výběru samostatné sedačky, křesla, židle či stolku. Sedací soupravy jsou zajímavé svojí variabilností a splňují spojení požadavků pro komfortní sezení s lehkostí vzhledu výrobků. Vaš nábytek dodají v rozmezí 6 - 8 týdnů od objednání. 

Rodinná tradice firmy JECH CZ s.r.o.

Touha po dokonalosti je každý den motivuje k lepší práci. Dovedla firmu Jech až na přední příčky výrobců nábytku. Od počátku však jako značka stojí na třech hlavních pilířích:Na kvalitě, kterou se rozhodli upřednostnit před jakýmikoliv kompromisy. Na poctivé práci, která je alfa a omega celého výrobního procesu. Na rodině, díky které celá značka mohla vzniknout, a dodnes zůstat v našich rukách.

Spojení moderní technologie a smyslu pro detail 

Celý náš život je tvořen z milionu drobných maličkostí. Detaily jsou v tomto procesu klíčové, protože odlišují průměrnost od jedinečnosti. V JECH CZ s.r.o. využívají pro práci s detaily moderní technologie, které jim pomáhají vytvářet originální a jedinečné výrobky.

Nadstandardní pětiletá záruka na sedací soupravy

Díky prvotřídně odvedené práci si může dovolit mít jednu z nevyšších záručních dob v České republice. Po uplynutí záruky navíc můžete kdykoliv využít jejich návazný servis, který se postará o to, aby Vaše sedací souprava zůstala stále jako nová.

Maximální komfort s unikátní polyuretanovou pěnou

Spolupracují s osvědčenými českými výrobci polyuretanových pěn, od kterých odebírají pěny prvotřídní kvality. Polyuretanová pěna firmy JECH je jednou ze základních ingrediencí pětileté záruky. S její hustotou, která je jednou tak vyšší než u běžných pěn, předejdete nechtěným proleženinám na sedácích sedacích souprav a křesel. Důkaz kvality nábytku si ale můžete jednoduše ověřit na vlastní pěst. Stačí, když si vyberete dvě podobně velké sedačky a každou zvlášť nadzvednete. S nejvyšší pravděpodobní bude kvalitnější ta těžší.

Luxusní pravá kůže, kterou najdete jen u značky JECH

Aby dodrželi vysokou kvalitu celého sortimentu nábytku JECH, rozhodli se pracovat pouze s kvalitními lícovými kůžemi. Jako jediní v České republice navíc pracují s kůží TOP ve variantě Scout a Neck-leader. V čem se kůže Top liší od ostatních? V první řadě dominuje její neuvěřitelná tloušťka, která je od průměrné kůže 3x silnější. K její výrobě se hodí pouze 3% dobytka. Při pohledu zblízka si všimnete všech vyrýsovaných detailů, které vytvářejí přirozenou strukturu a originální vzhled celého výrobku.

Tip: Pokud přemýšlíte nad koupí koženého nábytku, ptejte se vždy na to, jestli se jedná o lícovou kůži. Nelícová snadno podlehne vnějším vlivům, nevydrží tak dlouho a často se vypíná, ale svou kvalitou je stále lepší než moderní EKOkůže. Ta má sice originální název, ale nejedná se o nic víc než obyčejnou koženku.

Rodinné zážitky bez zbytečných kompromisů

Vychutnejte si každičký moment se svou rodinou a domácími mazlíčky na plno. S vodou omyvatelnými potahy si už nebudete muset volit barvu pohovky tak, aby na ni nešly vidět skvrny. Díky speciální úpravě dokážete každou nechtěnou špínu vyčistit během krátké chvilky a užívat si času se svými blízkými.

Náš obchod nedávno zahájil spolupráci s českou firmou Jech a vystavili jsme pro Vás jejich sedací soupravy na naší prodejně. Přijďte se posadit do několika nejluxusnějších sedacích souprav na českém trhu, těšíme se na Vaši návštěvu. Nábytek Švarc

 

Lidem se také líbilo

Matracové chániče Velfont

Matracové chániče Velfont

Sedačky od firmy Lumco

Sedačky od firmy Lumco

10 zásad správného spaní

10 zásad správného spaní

Školní klub B.Bolzano Tábor

Školní klub B.Bolzano Tábor

Matrace Magniflex

Matrace Magniflex

Napsat komentář

Abyste mohli napsat komentář musíte se registrovat nebo přihlásit.

Poslední komentáře

Zatím nikdo nevložil komentář, buďte první!

jech-13-c

Načítání...