Matrace Magniflex
Švarc nábytek Blog Matrace Magniflex

Matrace Magniflex

Zveřejněno: 11/04/2017

Náš nový partner, společnost Magniflex – odborník na zdravé spaní.

Ptáte se proč právě matraci od firmy Magniflex?

 

Magniflex používá materiály nejvyšší kvality

Znalost charakteristiky materiálů a jejich možnosti kombinací napomáhá k porozumění jejich výhod a ke správnému výběru Vaší matrace. Naši výzkumní pracovníci denně prověřijí materiály, které jsou používány ve výrobě tak, aby bylo zajištěno správné složení a kvality produktů. Výsledky našeho vývoje patentujeme. Neustále inovujeme a používáme co nejvíce přírodních materiálů. To vše se děje v souladu s normami a předpisy. Na základě získaných patentů a certifikátů zaručujeme nepřítomnost alergenních látek v matracích a polštářích, stejně jako látek, které mohou ohrožovat Vaše zdraví a životní prostředí. Současně garantujeme jedinečnou zdravotní prospěšnost a podporu spánkové regenerace v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky.  

Studené pěny - Studené pěny (High Resilience - HR) se vyznačují pružností, tvarovou stálostí a prodyšností. Tělu poskytují vyváženou ortopedickou podporu.

Paměťové pěny - Paměťové pěny mají příznivé účinky na regeneraci těla, vytváří optimální anatomickou podporu a působí tak proti proleženinám.

 SPECIÁLNÍ pěny - Magniflex své pěny neustále inovuje a snaží se nacházet řešení pro dokonalou spánkovou regeneraci. Výsledkem jsou produkty velmi výjimečné svým složením a příznivými účinky na lidské tělo.

 Potahové látky - Kvalitní potahové látky z nejlepších přírodních vláken jsou prodyšné a výborně odvádějí vlhkost. Tělu poskytují příjemný komfort a blahodárně působí na pokožku. Pro optimální termoregulaci lidského těla během spánku používáme i patentované speciální látky z technických vláken.

PŘÍRODNÍ SUROVINY - Tradiční přírodní suroviny mají vynikající termoregulační a hygroskopické vlastnosti, které jsou schopné zajistit vždy optimální spánkové mikroklima.

Lidem se také líbilo

Proč zvolit kůži na sedací soupravu.

Proč zvolit kůži na sedací soupravu.

Jak správně ošetřovat čalouněný nábytek?

Jak správně ošetřovat čalouněný...

Matracové studio Švarc Nábytek

Matracové studio Švarc Nábytek

Matracové chániče Velfont

Matracové chániče Velfont

Usínejte jako v bavlnce

Usínejte jako v bavlnce

Napsat komentář

Abyste mohli napsat komentář musíte se registrovat nebo přihlásit.

Poslední komentáře

Zatím nikdo nevložil komentář, buďte první!

matrace-magniflex-10-c

Načítání...