Rozhovor v novinách
Švarc nábytek Blog Rozhovor v novinách

Rozhovor v novinách

Zveřejněno: 19/08/2016

Táborský deník.

Jméno firmy. Švarc Nábytek.

Jaký má předmět podnikání? Prodej nábytku (sedačky, postele, matrace, obývací pokoje, ložnice, doplňky…).

Komu jsou určeny její služby? Všem, kdo chtějí mít doma pěkný a kvalitní nábytek od české firmy.

Kdy byla firma založena a jak se od té doby změnila (z hlediska předmětu podnikání, počtu zaměstnanců či poboček, materiálního vybavení apod.)? Firmu založil pan Vlastimil Švarc již v roce 1891; na dlouholetou tradici výroby a prodeje nábytku se znovu navázalo po 100 letech v roce 1991. Od začátku podnikání firma sídlí na stejném místě na Husově náměstí v Táboře.

Jak se vyvíjí trh ve vašem oboru. Roste zájem o vaše služby? Do roku 2000 jsme zajišťovali jak výrobu, tak i prodej nábytku. Nyní se zaměřujeme hlavně na prodej českého nábytku – široký sortiment kvalitního zboží od předních českých výrobců vystavujeme a prodáváme v našem obchodě na Husově náměstí v Táboře. Díky rostoucímu zájmu o naše zboží jsme nedávno rozšířili prodejní a výstavní plochu na 500 m2.

Nabízíte zákazníkům nějakou novinku? Pravidelně jezdíme na všechny odborné veletrhy v České republice a pokaždé přivážíme spoustu zajímavých novinek ve všech cenových kategoriích.

Čím jste se inspirovali při jejím vzniku, zavedení (té novinky)? Zaměřujeme se hlavně na kvalitu zboží a sledujeme aktuální novinky a trendy ve výrobě nábytku. Nabízíme široký výběr moderních i tradičních potahů a povrchů nábytku, samozřejmostí je také dovoz zboží domů a možnost zajištění asistence při montáži – to ocení mnoho našich zákazníků.

Působí společnost také v zahraničí? Jako tradiční táborská firma jsme hrdi na naši dlouholetou úspěšnou historii a zatím neplánujeme změnu působiště.

Lidem se také líbilo

Matracové chániče Velfont

Matracové chániče Velfont

Školní klub B.Bolzano Tábor

Školní klub B.Bolzano Tábor

Pořídit si chránič na matraci?

Pořídit si chránič na matraci?

Matrace Magniflex

Matrace Magniflex

JECH

JECH

Napsat komentář

Abyste mohli napsat komentář musíte se registrovat nebo přihlásit.

Poslední komentáře

Zatím nikdo nevložil komentář, buďte první!

rozhovor-v-novinach-4-c

Načítání...